Oer-Hollandse stamppotten, heerlijk smeuïg en boordevol smaak. Kies jouw favoriet en geniet van een stevige maaltijd zoals je die het liefste eet. Dat wordt koninklijk smullen!
Hutspot
Smeuïge hutspot van aardappelen, wortel en ui, met spekjes. Het zachte, zoete van de wortel en de volle smaak van het spek zorgen voor ouderwets lekker comfortfood. Een Hollandse klassieker om van te smullen!
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 30,00/kg, 500,0g
Zuurkool
Heerlijk smeuïge zuurkoolstamppot met spekjes. Het frisse van de zuurkool en de volle smaak van het spek maken deze Hollandse klassieker tot een echte favoriet. Stevig genieten, hap na hap!
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 30,00/kg, 500,0g
Andijvie
Smeuïge aardappelpuree met frisse andijvie en spekjes. De lichte bite van de andijvie en de volle smaak van het spek maken deze stamppot onweerstaanbaar lekker. Hollandse kost om van te genieten!
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 30,00/kg, 500,0g
Boerenkool
Smeuïge boerenkoolstamppot met spekjes: een oer-Hollandse favoriet boordevol smaak. De volle smaak van boerenkool en het zoute van de spekjes vormen samen een heerlijke, stevige maaltijd. Dat wordt ouderwets smullen!
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 30,00/kg, 500,0g
Dranken
Lekker eten maakt dorstig! Kies je favoriete drankje voor bij je stamppot en maak je maaltijd helemaal compleet.
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Spa Intense Natuurlijk Mineraalwater 33 cl
Natuurlijk mineraalwater met toegevoegd koolzuurgas
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Green Tea 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof. Green teaEen heerlijke fusie van groene thee en citroensap... voor een moment van pure ontspanning.We gebruiken getrokken thee, dus als je wat bezinksels of kleine kleurverandering opmerkt, geen zorgen... dat is puur natuur.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fuze Tea Sparkling Lemon Black Tea 330 ml
Frisdrank met thee-extracten en citroensmaak met suiker en zoetstof. Een verrassende Fusie van zwarte thee-extracten en een natuurlijke citroensmaak.